ŻYCIE W DPS

21

Lut 2024

Dzień Tosta

Kulinarnym bohaterem tygodnia jest ON - prosty i szybki w przygotowaniu, wyrozumiały dla zawartości lodówki, a jednocześnie smaczny i sycący - TOST????????

Więcej

08

Lut 2024

Greckie Wesele

Wspaniale bawiliśmy się na naszym ostatkowym, greckim weselu????Odwiedził nas nawet sam Demis Russos! Były tańce w klimacie słonecznej Hellady z Zorbą na czele, rzucanie talerzami???????? i oczywiście pyszne ostatkowe pączusie????????Dziękujemy Paniom Seniorkom z MCK klub Papiernik - Kulturalne Zabłocie - Kulturalna Moc Zabłocia 2019, Małgorzata Gabryel, Chmura Foundation za obecność i wspólną zabawę. Naszym wspaniałym Mieszkańcom, Pracownikom i Wolontariuszom - Katarzyna Kupczak, Julia Opałka i Róża Thomas za pomoc w przygotowaniu dekoracji, obsłudze imprezy i świetną zabawę???? Dziękujemy????????????

Więcej

01

Lut 2024

Marchewkowe święto

3 lutego będziemy obchodzić Dzień marchewkowego ciasta????????????
A my już dziś świętujemy marchewkowe szaleństwo???? Na stołach wylądowały własnoręcznie przygotowane marchewkowe soczki i przepyszne muffinki????

Więcej

31

Sty 2024

Karnawał...

Nasze działania w Klubie Seniora skoncentrowane są obecnie na zbliżającym się balu karnawałowym i tworzeniu dekoracji. Motyw przewodni "Wielkie greckie wesele"????????????????️

Więcej

24

Sty 2024

Kulinarny przystanek

Na nasz kulinarny przystanek dotarły dziś ostatkowe pyszności????faworki, chruściki i karnawalowe róże... mniam????????????

Więcej

22

Sty 2024

Wychodzimy na koncerty...

Dzień Babci i Dziadka mieszkańcy naszego Domu mieli okazję świętować w wyjątkowo radosnych, muzycznych okolicznościach. Dziękujemy serdecznie Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Witolda Rowickiego w Żywcu za zaproszenie na piękny koncert dla ukochanych seniorów. Gratulujemy wszystkim uzdolnionym wnuczkom. W ramach trwających Żywieckich Godów, mieszkańćy podziwiali Przegląd Kolęd i Pastorałek, który 17 stycznia odbył się w Miejskim Centrum Kultury w Żywcu.

Więcej

20

Sty 2024

DOLANIE w DPS

Z piękną kolędą i noworocznymi życzeniami przybył do naszego Domu Regionalny Zespół Dolanie działający przy Gok Gilowice.
Dziękujemy serdecznie grupie śpiewaczej Dolanki oraz dziecięcej kapeli Gilowski Tryton za odwiedziny i piękny koncert????

Więcej

16

Sty 2024

Dzień pikantnych potraw

16 lutego to Dzień pikantnych potraw????️????
Z papryczką chili nie ma co przesadzać, ale przecież zawsze można przygotować lekko pikantną potrawkę z warzyw, okraszoną sosem na bazie czosnku, pikantnych przypraw i ziół????Ważne,by było smacznie, zdrowo i kolorowo????????

Więcej

11

Sty 2024

Tydzień Meksykański - Dzień 3

Tydzień meksykański - Dzień 3
Poznajemy kulturę, sztukę, taniec, muzykę i tradycje mieszkańców Meksyku???????? Okazuje sie, że w wielu z nas drzemie meksykańska dusza????????

Więcej